Lokalizacja

MIASTO

MIASTO
W ZASIĘGU WZROKU

Największym atutem osiedla jest jego położenie. Zlokalizowane jest 800 m od limanowskiego Rynku, 500m od sklepu Biedronka i „Mojego Rynku” – targu miejskiego, 400 m od zajezdni PKS, gdzie ma powstać nowy dworzec autobusowy. Z jednej strony bliskość centrum, a z drugiej piękne góry, liczne szlaki turystyczne, wyciąg narciarski i trasy rowerowe.

OSIEDLE POD MIEJSKĄ GÓRĄ

NATURA

NATURA
NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Niezapomniane wrażenia wywołują spacery łagodnymi szlakami pasma Łososińskiego, z którego rozprzestrzenia się piękny widok na Jezioro Rożnowskie oraz panoramę Tatr. W odległości zaledwie 20 minut pieszo można dotrzeć na szczyt Miejskiej Góry, na której znajduje się krzyż z tarasem widokowym, zwany Krzyżem Jubileuszowym.

ŁĄCZYMY
ZALETY MIASTA I WSI

W niewielkiej odległości od osiedla znajdują się wszystkie udogodnienia, które może zaoferować miasto: szkoły, przedszkola, kino, biblioteka oraz restauracje i kawiarnie. Równie szybko dotrzesz do lasów na Miejskiej Górze, tarasu widokowego i wyciągu narciarskiego.

ŁĄCZYMY

KOMUNIKACJA –

KOMUNIKACJA –
WYGODNA I SZYBKA

Osiedle położone jest na południowym stoku Miejskiej Góry, w obrębie ul. Mordarskiej, Leśnej, ks. Rachwała i Polnej. W niedługim czasie ulice te będą połączone ze sobą nowoprojektowaną ulicą, jeszcze bardziej ułatwiając dostępność pobliskich tras turystycznych oraz komunikacji publicznej i samochodowej.