O inwestycji

STANDARD

STANDARD
JAKIEGO OCZEKUJESZ

To pierwsze takie osiedle w Limanowej. Przemyślana, nowoczesna architektura oraz wysoka jakość użytych materiałów wykończeniowych pozwoliły nam stworzyć osiedle o niekwestionowanej estetyce.

Funkcjonalne mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić niemal dowolną ich aranżację pod kątem realizacji Twoich marzeń.

Uwagę zwracają też duże balkony oraz tarasy dla mieszkań na parterze. Z każdego mieszkania rozprzestrzenia się widok z piękną panoramą na całą okolicę. Podwyższony poziom bezpieczeństwa gwarantuje ogrodzenie i możliwość monitorowania osiedla.

Kolejnym atutem osiedla będzie plac zabaw dla dzieci oraz bezpłatne miejsca postojowe na terenie osiedla dla gości i mieszkańców.

LOKALIZACJA
BLISKO CENTRUM

Największym atutem osiedla jest jego położenie. Zlokalizowane jest 800 m od limanowskiego Rynku, 500m od sklepu Biedronka i „Małego Rynku” – targu miejskiego, 400 m od zajezdni PKS, gdzie ma powstać nowy dworzec autobusowy. Z jednej strony bliskość centrum, a z drugiej piękne góry, liczne szlaki turystyczne, wyciąg narciarski i trasy rowerowe. Osiedle położone jest u podnóża Miejskiej Góry.

LOKALIZACJA

OSIEDLE POD MIEJSKĄ GÓRĄ


MIESZKANIE NA PARTERZE

MIESZKANIE NA PARTERZE

  • 59,15 m2
  • 3 pokoje
  • taras

Mieszkania zlokalizowane na parterze charakteryzują się wejściem bezpośrednio z dziedzińca oraz dostępem do tarasu na poziomie terenu. Lokale posiadają 3 pokoje, kuchnię, łazienkę, korytarz, wiatrołap i schowek.

Zobacz więcej

Mieszkanie na piętrze

Mieszkanie na piętrze

  • 65,74 m2
  • 3 pokoje
  • balkon
  • poddasze

Mieszkania na piętrze – podobnie jak te na parterze – posiadają niezależne wejście z poziomu dziedzińca. Brak tarasu rekompensuje balkon. Dodatkowo z mieszkania dostępne jest poddasze z oknami dachowymi. Lokale posiadają 3 pokoje, kuchnię, łazienkę, korytarz oraz wiatrołap połączony z własną klatką schodową.

Zobacz więcej

BLISKOŚĆ NATURY

BLISKOŚĆ NATURY
GWARANTOWANA

„Osiedle pod Miejską Górą” to unikalny projekt dedykowany poszukującym nie tylko wysokiego standardu i komfortu życia w bliskiej odległości od centrum, ale także możliwości zamieszkania w otoczeniu niezwykle bogatej oferty terenów zielonych. Zlokalizowane jest na południowym stoku Miejskiej Góry, w obrębie ul. Mordarskiej, Leśnej, ks. Rachwała i Polnej.

W niedługim czasie ulice te będą połączone ze sobą nowoprojektowaną ulicą, jeszcze bardziej ułatwiając komunikację i dostępność pobliskich tras turystycznych.